Kontener na śmieci – Tarczyn

Tarczyn: Dostarczymy kontener na odpady komunalne oraz inne śmieci

Marka Hetman to nowoczesne przedsiębiorstwo specjalizujące się w obiorze i zarządzaniu odpadami komunalnymi, jak również pozostałymi odpadami generowanymi przez gospodarstwa domowe, przedsiębiorstwa i instytucje. W swojej codziennej pracy kierujemy się wymogami prawa i restrykcyjnymi normami ochrony środowiska. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Klientom usługi na miarę ich rzeczywistych potrzeb.

Kontener na śmieci dostarczymy pod wskazany adres na terenie gminy Tarczyn i w jej bezpośrednim sąsiedztwie. Zachęcamy do stałej współpracy oraz korzystania z usług interwencyjnych, m.in. oferty na wynajem kontenerów na gruz.

Dlaczego warto zamówić kontener na odpady Hetman?

Jesteśmy spółką w 100% z polskim kapitałem. Działamy na rynku zarządzania odpadami nieprzerwanie od ponad 20 lat. Bogate doświadczenie pozwala nam trafnie identyfikować potrzeby i oczekiwania Klientów i na nie odpowiadać. Naszą specjalnością jest nowoczesna gospodarka odpadami, w ramach której zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych.

Zamawiając kontener na odpady Hetman, macie Państwo pewność, iż zawsze odbierzemy od Was odpady:

  • komunalne,
  • z firm, instytucji, biur,
  • surowcowe,
  • wielkogabarytowe,
  • “zielone”
  • remontowe i budowlane,
  • inne, nietypowe.

W ramach kompleksowej obsługi odpadów Klientom zapewniamy:

  • kontener na śmieci z określonej frakcji,
  • odbiór odpadów zgodnie z odgórnym harmonogramem lub umową,
  • czyszczenie pojemników na śmieci i ich dezynfekcję.
JSSO_plakat

Dostarczymy i odbierzemy kontener na gruz

Kontener na gruz to pojemnik przeznaczony do składowania gruzu oraz odpadów remontowych i budowlanych. W kontenerze na odpady budowlane może się znaleźć nie tylko gruz, ale również inne elementy betonowe, ceglane i ceramiczne. Pojemnik służy także do utylizacji styropianu, foli, tynku, płyt kartonowo-gipsowych, drewna oraz elementów stolarki okiennej czy drzwiowej.

Starając się jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby klientów biznesowych i prywatnych w zakresie kontenerów na gruz oferujemy zarówno duże kontenery, jak i worki typu BigBag, w tym worki przeznaczone do utylizacji azbestu.

 

Kontener na śmieci na terenie gminy Tarczyn – Gdzie zamówić?

Klientów z terenu gminy Tarczyn zainteresowanych skorzystaniem z usług, takich jak kontener na śmieci, kontener na odpady komunalne czy kontener na gruz zachęcamy do składania zamówień online. Zamówienia możecie Państwo składać za pośrednictwem naszej strony internetowej. W tym celu należy wybrać kontener z zakładki KONTENERY i POJEMNIKI i uzupełnić formularz zamówienia.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami