Kontener na odpady budowlane – gmina Michałowice

 

Dostarczymy kontener na odpady budowlane – gmina Michałowice

Interesuje Państwa kontener na odpady budowlane – gmina Michałowice to lokalizacja, na terenie której zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji budowlanych i remontów. Pod wskazany w zamówieniu adres dostarczamy kontener na odpady budowlane, a po ustalonym czasie zgłaszamy się po jego odbiór. Współpracujemy w tym zakresie z szerokim gronem klientów, do których zaliczyć należy m.in.:

  • firmy budowlane,
  • deweloperów,
  • firmy remontowe,
  • spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe,
  • zarządców nieruchomości,
  • składy budowlane,
  • klientów indywidualnych.

Oferowany kontener na odpady budowlane jest przeznaczony do utylizacji: gruzu, elementów betonowych, ceglanych i ceramicznych, styropianu, wełny mineralnej, foli budowlanych, tynków i płyt elewacyjnych, płyt karton-gips, elementów stolarki okiennej oraz drzwiowej, jak również szeregu innych odpadów powstających m.in. podczas prac rozbiórkowych.

Podstawimy i odbierzemy kontener na gruz

Jako profesjonalny dostawca usług z zakresu gospodarki odpadami oferujemy kompleksową ofertę kontenerów na gruz i odpady budowlane. W stałym asortymencie posiadamy kontenery na gruz o zróżnicowanej pojemności, dzięki czemu z łatwością możemy obsłużyć każdą inwestycję – od dużego placu budowy, po remont mieszkania. Z myślą o klientach indywidualnych oraz przedsiębiorców remontujących niewielkie lokale handlowe lub handlowo-usługowe oferujemy również kontener na gruz typu BigBag.

Kontenery na gruz podobnie jak kontenery na odpady budowlane dostarczamy pod dowolny adres na terenie gminy Michałowice.

kp5_OLD_W2xEX_2x_Compressed

Odbierzemy kontener śmieci, przetworzymy odpady komunalne, zapewnimy kompleksową obsługę

Marka Hetman to nowoczesne przedsiębiorstwo gospodarki odpadami. Od lat prowadzimy innowacyjną instalację zagospodarowania odpadów komunalnych. Działamy przy tym zgodnie z wymogami prawa, restrykcyjnymi normami ochrony środowiska i w poszanowaniu natury.

Kierunek naszych działań wytyczają obowiązujące przepisy, troska o środowisko naturalne oraz faktyczne potrzeby Klientów. Zapewniamy odbiór i przetwarzanie odpadów komunalnych. Prowadzimy Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, dzięki czemu samodzielnie przetwarzamy wybrane frakcje odpadów. Jako jedna z nielicznych firm w branży przywiązujemy dużą wagę do estetyki kontenerów na śmieci, które regularnie czyścimy i dezynfekujemy, a w razie potrzeby wymieniamy na nowe.

Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy w zakresie odbioru odpadów komunalnych lub innych śmieci zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami