Kontener na gruz i odpady – Piaseczno

Dostarczymy kontener na odpady pod dowolny adres – Piaseczno

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Prowadzimy nowoczesna gospodarkę odpadami. Działamy zgodnie z wymogami prawa, restrykcyjnymi normami ochrony środowiska oraz indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami Klientów.

Współpracujemy z szeroką gamą Klientów:

  • małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami,
  • korporacjami,
  • polskimi i międzynarodowymi spółkami,
  • centrami handlowymi,
  • biurowcami,
  • instytucjami państwowymi,
  • spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi,
  • klientami indywidualnymi.

Odbierzemy kontenery na odpady i zadbamy o odpowiednie zagospodarowanie odpadów komunalnych

Samodzielnie odbieramy odpady od naszych Klientów dbająco o to, aby kontenery na odpady były zawsze czyste i bezpieczne w użytkowaniu. Odbieramy i zagospodarowujemy selektywnie zbierane odpady komunalne, remontowe, budowlane i gabarytowe. Realizujemy przy tym misję marki Hetman, zgodnie z którą dążymy do tego, żeby żadne odpady nie trafiały na wysypisko śmieci.

Jako nowoczesne przedsiębiorstwo prowadzimy Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Odbieramy i przetwarzamy wybrane frakcje odpadów. Pozostałe przekazujemy do recyclingu.

kp34_W2xEX_2x_Compressed

Zaopatrzymy Ciebie lub Twoją firmę w kontener na gruz – Piaseczno i okolica

Kontener na śmieci to nie miejsce na odpady remontowe i budowlane. Do ich utylizacji służy specjalny kontener na gruz, który możemy podstawić pod dowolny adres na terenie gminy Piaseczno. Kontenery na gruz odbieramy zgodnie z określonym w zamówieniu terminem odbioru, przy czym istnieje możliwość wielokrotnego opróżnienia kontenera w trakcie trwania usługi lub jednoczesnego zamówienia większej ich liczby.

Piaseczno: Jak zamówić kontener na śmieci lub kontener na gruz Hetman?

Interesuje Państwa kontener na odpady – Piaseczno to lokalizacja, w której zapewniamy kompleksową obsługę odpadów komunalnych, jak również pozostałych odpadów generowanych przez gospodarstwa domowe, firmy i instytucje. W celu złożenia zamówienia na wybrany kontener na śmieci lub kontener na gruz zapraszamy do zakładki KONTENERY I POJEMNIKI. Tam możecie Państwo wybrać i zamówić kontener.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zakresu usług firmy Hetman zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w personalizacji zamówienia.

Skontaktuj się z nami