Punkt O!kazje 

25.05.2023

PUNKT O!KAZJE, to element prowadzonej od lat przez PU Hetman, gospodarki o obiegu zamkniętym. Usytuowaliśmy go na ścieżce edukacyjnej obok PSZOK’u przy ul. Turystycznej 38 w Nadarzynie. Dzięki niemu, w trosce o ochronę środowiska, zamykamy obieg i nadajemy rzeczom drugie życie.

Przedmioty, które trafiają do PUNKTU O!KAZJE są rzeczami używanymi, przekazanymi bezpłatnie do PSZOK przez mieszkańców poszczególnych gmin korzystających z PSZOK PU HETMAN. Rzeczy wymagają naprawy, konserwacji lub odświeżenia. Każda osoba korzystająca z PUNKTU O!KAZJE robi to na własną odpowiedzialność, jest świadoma, że przedmioty wymagają renowacji, która musi być wykonana we własnym zakresie.

Unikatowe, oryginalne rzeczy second hand są dostępne całkowicie za darmo. Niektóre z nich wymagają naprawy, inne przemalowania bądź drobnego retuszu: wszystko zależy od potrzeb i kreatywności osób, które je wybiorą. Każdy z mieszkańców może także wzbogacić ofertę Punktu O!kazje przedmiotami z własnego strychu, piwnicy czy garażu. PU Hetman zapewnia, że wszystkie znajdą zadowolonych właścicieli. 

Punkt O!kazje jest czynny sezonowo, od maja do września w pierwszą sobotę miesiąca w godzinach pracy PSZOK od 8:00 do 14:00. 

W obecnym sezonie wiosenno-letnim będzie otwarty: 

3 czerwca 

1 lipca 

5 sierpnia 

2 września 

Szczegółowy regulamin dostępny jest na: www.puhetman.pl 

Razem ZamykajMY obieg

#BądźJakHetman 

Skontaktuj się z nami