KINO PLENEROWE W MSZCZONOWIE

04.09.2023

HETMAN zaprasza!

Tym razem na ostatnie w tym roku kino w plenerze.

Już w najbliższy piątek (08.09.), w Mszczonowskim amfiteatrze o godzinie 20:00, na wielkim ekranie, można będzie obejrzeć film pt. “Detektyw Bruno”, czyli kino familijne w znakomitej obsadzie. Jest to kolejne już, wspólne zaproszenie Mszczonowskiego Ośrodka Kultury oraz PU Hetman do ciekawego, rodzinnego spędzania wolnego czasu.

Spotkanie z teatrem

podczas niedawnej imprezy, zorganizowanej na pożegnanie lata w Zbiroży, atrakcją dla dzieci, ale też ich rodziców był spektakl lalkowy Teatru Miejsca na podstawie Baśni H.Ch. Andersena. To także działania MOK, które wsparła spółka na co dzień zajmująca się nowoczesną gospodarką odpadami. Piękna pogoda, urokliwe miejsce oraz ciekawe przygody bohaterów sprawiły, że były to prawdziwie magiczne chwile.

Dla PU Hetman zadowolenie klientów jest bardzo ważne. Dotyczy to zarówno jakości obsługi gospodarstw domowych, jak i stabilnych cen za usługi. Pracownicy firmy także chętnie spotykają się z mieszkańcami podczas różnych gminnych imprez, chcąc poznać opinie na temat swojej pracy. PU Hetman jest partnerem największych wydarzeń w regionie, inicjuje szeroko zakrojone działania proekologiczne i prospołeczne, zbieżne z misją marki. W końcu ochrona środowiska to nie tylko nasza praca, ale zobowiązanie wobec przyszłych pokoleń – twierdzi zgodnie cała załoga.

Skontaktuj się z nami